Polecamy

Zielona kawa odchudza

2014-03-08

Współczesna kultura wymusza na kobiecie, żeby była szczupła, bez względu na predyspozycje jej organizmu. Jednak szczupła sylwetka jest zdrowa, więc jeśli tylko odchudzanie jest prawidłowe, to czemu nie mamy się odchudzać?

Tylko pytanie podstawowe, które nurtuje kobiety od dziesiątek lat. Jakie odchudzanie jest prawidłowe? Zapanowała moda na suplementy diety zawierające ekstrakt z zielonej kawy. Co to jest zielona kawa? Zielona kawa różni się od czarnej kawy zaledwie procesem przygotowania. Czarne ziarenka kawy są już spreparowaną, wypaloną zieloną kawą.

Zmiana zielonej kawy w czarną dotyczy również ilości kwasu chlorogenowego w nich zawartego. Otóż tylko zielona kawa jest bogata w kwas chlorogenowy. A to on ma zbawienny wpływ na procesy metaboliczne w naszym organizmie, dobroczynnie działające na odchudzanie.

Kwas chlorogenowy odnaleźć możemy w zielonych liściach oraz zielonych owocach kawowca. Zielona kawa stanowi więc bardzo bogate źródło kwasu chlorogenowego.

Laboratoryjnie przebadane ziarna zielonej kawy zawierały 34-43mg kwasu chlorogenowego w jednym gramie ziarna. Pochodzenie kawy nie miało żadnego znaczenia i nie wpływało na zawartość kwasu chlorogenowego w kawie. Proces przygotowania czarnej kawy powoduje, że kawowiec traci sporą część specyfiku.

Rekomendowanym produktem zawierającym zieloną kawę jest specyfik Aliness Green Coffee 3200. Ten suplement diety zawiera 800 mg ekstraktu z ziaren zielonej kawy. Jest to odpowiednik 3200 mg ziaren zielonej kawy. Oprócz kwasu chlorogenowego, suplement diety Aliness Green Coffee 3200 zawiera dawkę chromu, która wspiera prawidłowy metabolizm.

Póki co, o zielonej kawie pisze się pozytywnie, chociaż jest substancją stymulującą odchudzanie. Można więc mieć nadzieje, że na rynku spożywczym pojawiła się nowa, lepsza od innych metoda zrzucania zbędnych kilogramów.

 

Zobacz produkt: Aliness Green Coffee 3200  

Polecamy